SFP трансивер модулі

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + OPS551X3CDL40 оптикалық трансиверлері

    OPS551X83CDL40 10G SFP + қабылдағыш-трансиверлері 802.3ae үшін 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW үшін жасалған және деректер жылдамдығын 1,25 Гб / с-тен 11,1 Гб / с-қа дейін қолдай алады. . Ерекшеліктері: 802.3ae 10GBASE-ER / EW-ге сәйкес келетін 10Gb / s сериялық оптикалық интерфейс. SFF-8431 сипаттамаларына сәйкес келетін электр интерфейсі, жетілдірілген 8.5 және 10 Гигабиттік шағын факторлы «SFP +» модулі үшін 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + оптикалық трансиверлері OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 оптикалық трансиверлері бір режимді талшықпен (SMF) деректер байланысы үшін 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейстерге арналған. Қабылдағыш-қабылдағыш 9,953 - 11,1 Гб / с жылдамдықты қолдай алады. Қабылдағыш-қабылдағыш конструкциялары тұтынушыларға деректер базасына арналған ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін тиімділігі мен тиімділігі үшін оңтайландырылған. Ерекшеліктері 1. Ыстық жалғанатын 2. 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейс 3. 10 км қашықтыққа дейін 4. SFP + MSA сәйкес келеді 5. LC дуплексті қосқышы бар SFP MSA пакеті 6. Сандық диагностикалық Мо ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Гб / с қысқа толқынды ұзындықты жалғауға болатын SFP трансивер OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 оптикалық трансиверлері бір режимді талшықпен (SMF) деректер байланысы үшін 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейстерге арналған. Қабылдағыш-қабылдағыш 9,953 - 11,1 Гб / с жылдамдықты қолдай алады. Қабылдағыш-қабылдағыш конструкциялары тұтынушыларға деректер базасына арналған ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін тиімділігі мен тиімділігі үшін оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғанатын ● 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейс ● 10 км қашықтыққа дейін ● SFP + MSA-ға сәйкес ● LC дуплексті қосқышы бар SFP MSA пакеті ● Сандық диагностикалық монитор ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + OPSP551X3CDL80 оптикалық трансиверлері

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + қабылдағыш-трансиверлері 802.3ae үшін 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW үшін жасалған және деректер жылдамдығын 1,25Gb / s-ден 11,1Gb / s-ге дейін қолдайды. Сандық диагностика SFP + MSA көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. . Ерекшеліктер ● 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW-ге сәйкес келетін 10Gb / s сериялық оптикалық интерфейс ● SFF-8431 сипаттамаларына сәйкес келетін электр интерфейсі, жетілдірілген 8.5 және 10 Gigabit шағын форм-факторлы «SFP +» модулі үшін ● 2-сымды ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI оптикалық трансиверлері OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 оптикалық трансиверлері бір режимді талшықпен (SMF) деректер байланысы үшін 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейстерге арналған. Қабылдағыш-қабылдағыш 9,953 - 11,1 Гб / с жылдамдықты қолдай алады. Қабылдағыш-қабылдағыш конструкциялары тұтынушыларға деректер базасына арналған ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін тиімділігі мен тиімділігі үшін оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғанатын ● 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейс ● 80 км қашықтыққа дейін ● SFP MSA-ға сәйкес ● LC дуплексті қосқышы бар SFP MSA пакеті ● Сандық диагностикалық монит ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10 Гб / с SFP + Bidi оптикалық трансиверлері OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 оптикалық трансиверлері бір режимді талшықпен (SMF) деректер байланысы үшін 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейстерге арналған. Қабылдағыш-қабылдағыш 9,953 - 11,1 Гб / с жылдамдықты қолдай алады. Қабылдағыш-қабылдағыш конструкциялары тұтынушыларға деректер базасына арналған ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін тиімділігі мен тиімділігі үшін оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғанатын ● 10Гб / с сериялық оптикалық интерфейс ● 80 км қашықтыққа дейін ● SFP MSA-ға сәйкес ● LC дуплексті қосқышы бар SFP MSA пакеті ● Сандық диагностикалық монит ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm көп жылдамдықты XFP оптикалық трансиверлері OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP трансиверлері 802.3ae және 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 үшін 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW арналған, және ол 9,953Gb / с-тен 11,1Gb / с-қа дейінгі жылдамдықты қолдай алады. Сандық диагностика XFP MSA-да көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. Қабылдағыш-қабылдағыштың конструкциялары тұтынушыларға деректер мен телекоммуникациялық қосымшалар үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділікке және тиімділікке оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғау мүмкіндігі ● 9.95 Гб / с-тен 11.1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● Бел ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm көп жылдамдықты XFP оптикалық трансиверлері OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP трансиверлері 802.3ae және 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үшін 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW арналған, және ол 9,953Gb / с-ден 11,1Gb / с дейінгі жылдамдықты қолдай алады. диагностика XFP MSA көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. Қабылдағыш-қабылдағыштың конструкциялары тұтынушыларға деректер мен телекоммуникациялық қосымшалар үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділікке және тиімділікке оңтайландырылған. Ерекшеліктер ● Ыстық жалғау мүмкіндігі ● 9.95 Гб / с-тен 11.1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● Төменде ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm көп жылдамдықты XFP оптикалық трансиверлері OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP трансиверлері 802.3ae үшін 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW-ге арналған және 9,953Gb / s-ден 11,1Gb / s-ге дейінгі жылдамдықты қолдай алады. Сандық диагностика XFP-де көрсетілген I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. MSA. Трансивердің құрылымдары тұтынушыларға деректер мен телеком қосымшалары үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін тиімділігі мен тиімділігі үшін оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғанатын ● 9,95 Гб / с-тен 11,1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● 2,5 Вт-тан төмен қуат тұтыну ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm көп жылдамдықты XFP оптикалық трансиверлері OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP трансиверлері 802.3ae және 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 үшін 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW арналған, және ол деректер жылдамдығын 9,953Gb / s-ден 11,1Gb / s дейін қолдай алады. диагностика XFP MSA көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. Қабылдағыш-қабылдағыштың конструкциялары тұтынушыларға деректер мен телекоммуникациялық қосымшалар үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділікке және тиімділікке оңтайландырылған. Ерекшеліктері ● Ыстық жалғау мүмкіндігі ● 9.95 Гб / с-тен 11.1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● Be ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-Rate XFP оптикалық трансиверлері OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI трансиверлері 802.3ae және 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үшін 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW арналған, және ол 9,9953Gb / с-ден 11,1Gb / с дейін жылдамдықты қолдай алады. Сандық диагностика XFP MSA-да көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. Қабылдағыш-қабылдағыштың конструкциялары тұтынушыларға деректер мен телекоммуникациялық қосымшалар үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділікке және тиімділікке оңтайландырылған. Ерекшеліктер ● Ыстық жалғау мүмкіндігі ● 9.95 Гб / с-тен 11.1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● Төменде ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP оптикалық трансиверлері OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI трансиверлері 802.3ae және 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үшін 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW арналған, және ол 9,9953Gb / с-ден 11,1Gb / с-ге дейінгі жылдамдықты қолдай алады. диагностика XFP MSA көрсетілгендей I2C интерфейсі арқылы қол жетімді. Қабылдағыш-қабылдағыштың конструкциялары тұтынушыларға деректер мен телекоммуникациялық қосымшалар үшін ең жақсы шешімдерді ұсыну үшін жоғары өнімділікке және тиімділікке оңтайландырылған. Ерекшеліктер ● Ыстық жалғау мүмкіндігі ● 9.95 Гб / с-тен 11.1 Гб / с дейін жылдамдықты қолдау ● Төменде ...