Өнімдер

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC-құл EB-400/401 EOC терминалы: EB-400-B / EB-401-B

    Тәуелсіз EOC терминал жабдықтары. HomePlug AV / IEEE 1901 технологиясы, Qualcomm AR7411 чипін қолданады, 65 МГц-тен төмен жиілік диапазонын қолданады және коаксиалды тарату желісінде Ethernet деректер сигналдарының берілуін жүзеге асыру үшін EC сериялы EOC жетекші жабдықтарымен ынтымақтастық жасайды. Қосымша WIFI функциясы. Өнімнің ерекшеліктері 1. Орталық кеңсенің бірыңғай шаблон конфигурациясы жеткізіліп, құрылғы қосулы күйде жұмыс істейді. 2. 1 кабельді аралас сигнал кірісінің RF портын және 1 теледидар сигналының RF сигналын беріңіз ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Сыртта 2 жолмен түртіңіз (5 ~ 1000 МГц)

    HT200B11 кран мәні dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 кірістіру шығыны In -dB максимум) жиілік (МГц) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 7 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1,5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Сыртта 4 ЖОЛДЫ БЕРУ (5 ~ 1000 МГц)

    HT400B11 кран мәні dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 кірістіру шығыны кіріс (-dB максимум) жиілік (МГц) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 45 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 кранның шығыны ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Сыртта 8 ЖОЛДЫ БЕРУ (5 ~ 1000 МГц)

    HT800B11 кран мәні dB 11 14 17 20 23 26 29 32 кірістіру шығыны In -dB максимум) жиілік (МГц) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Краннан айырылу I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Сыртқы бөлгіштер (5 ~ 1000 МГц)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Параметрлердің өткізу қабілеттілігі 2 жолды 3 жолды (теңдестірілген) HT306A21 3 жолды (теңгерілмеген) HT306B21 кірістіру шығыны--dB Max) Жиілік (МГц) Төменгі жоғары 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Төмен-Төмен-Төмен-Жоғары-Шығу ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Сыртқы муфталар (5 ~ 1000 МГц)

    HT100B21 кран мәні dB шүмек 8 шүмек 12 шүмек 16 кірістіру шығыны (-dB максимум) жиілік (МГц) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Крандағы ысырап түрту кезінде (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Шетелде Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ... түртіңіз
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550нм шағын оптикалық күшейткіш (ZOA1550MA)

    1. Оптикалық модульдегі сорғы лазері және ер-қоспаланған талшық АҚШ-тан импортталады. 2. Машина оптикалық қуаттың керемет және сенімді қуатымен жабдықталған, тұрақтандырғыш тізбек және лазерлік термоэлектрлік салқындатқыш температураны бақылау тізбегі бүкіл машинаның жақсы жұмыс істеуін және лазердің тұрақты ұзақ қызмет етуін қамтамасыз етеді 3. Машинада кіріктірілген микропроцессорлық бағдарламалық жасақтама бар лазерлік күйді бақылау, сандық дисплей, ақаулық туралы ескерту, желіні басқару және басқа функциялар. Бір рет жұмыс істейтін пара ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 портты 1000Mbps Ethernet-тен ZJ-1000228-S20 модельді 2 талшықты қосқышқа

    8 Mbps Ethernet-тен 2 талшыққа ауыстырып қосқыш - бұл 1000Base-TX Fiber-ге 1000BASE-FX Ethernet мыс тасымалдаушысы. Мыс негізіндегі желіні оптикалық талшыққа жаңарту үшін қарапайым және үнемді шешім ұсынып, сигналдың кеңеюін қамтамасыз етіңіз. 120KM дейінгі талшықты қосқыштың берілу қашықтығы. Орнатуға ыңғайлы штепсельдік-дизайнерлік дизайн. Оны дербес ретінде пайдалануға болады. Ерекшеліктер • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 порттық талшық қосқышы, SC • Жарты немесе толық дуплексті автоматты келіссөздер • мыс портына 100 / 1000Mbps автоматты келіссөздер • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 порт 1000Mbps Ethernet-тен 1 талшыққа ауыстырып қосқыш модель ZJ-1000208-S20

    8 Mbps Ethernet-ті талшыққа ауыстырып қосқыш - бұл 1000Base-TX Fiber-ге 1000BASE-FX Ethernet мыс тасымалдаушысы. Мыс негізіндегі желіні оптикалық талшыққа жаңарту үшін қарапайым және үнемді шешім ұсынып, сигналдың кеңеюін қамтамасыз етіңіз. 120KM дейінгі талшықты қосқыштың берілу қашықтығы. Орнатуға ыңғайлы штепсельдік-дизайнерлік дизайн. Оны дербес ретінде пайдалануға болады. Ерекшеліктер • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 порттық талшық қосқышы, SC • Жарты немесе толық дуплексті автоматты келіссөздер • мыс портына 100 / 1000Mbps автоматты келіссөздер • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 порт 1000Mbps Ethernet талшықты қосқышқа ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch - бұл 1000Base-TX Fiber-ге 1000BASE-FX Ethernet мыс тасымалдаушысы. Мыс негізіндегі желіні оптикалық талшыққа жаңарту үшін қарапайым және үнемді шешім ұсынып, сигналдың кеңеюін қамтамасыз етіңіз. 120KM дейінгі талшықты қосқыштың берілу қашықтығы. Орнатуға ыңғайлы штепсельдік-дизайнерлік дизайн. Оны дербес ретінде пайдалануға болады. Ерекшеліктер • 4 порт 100 / 1000M Ethernet + 2 портты талшық қосқышы, SC • жартылай немесе толық дуплексті автоматты келіссөздер • мыс порты үшін 100 / 1000Mbps автоматты келіссөздер • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 порттары 100 / 1000Мбит / с Ethernet талшықты қосқыш моделі ZJ-1000102-25

    2 Ethernet Fiber Switch 100 / 1000Mbps порттары - 1000Base-TX Fiber-ге 1000BASE-FX Ethernet мыс тасымалдаушысы. Мыс негізіндегі желіні оптикалық талшыққа жаңарту үшін қарапайым және үнемді шешім ұсынып, сигналдың кеңеюін қамтамасыз етіңіз. 120KM дейінгі талшықты қосқыштың берілу қашықтығы. Орнатуға ыңғайлы штепсельдік-дизайнерлік дизайн. Оны дербес ретінде пайдалануға болады. Ерекшеліктер • 2 портты 100 / 1000М Ethernet + 1 портты талшық қосқышы, бір режимді қос талшық • жарты немесе толық дуплексті автоматты келіссөздер • 100/1000 Мбит / с автоматты келіссөздер ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP медиа конвертері ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 үшін SFP Media Converter 100BASE-FX талшықты 100Base-TX мыс тасымалдағышқа немесе керісінше түрлендіреді. Мыс негізіндегі желіні оптикалық талшыққа жаңарту үшін қарапайым және үнемді шешім ұсынып, сигналдың кеңеюін қамтамасыз етіңіз. Медиа түрлендіргіштің 120 км-ге дейінгі қашықтығы. Орнатуға ыңғайлы штепсельдік-дизайнерлік дизайн. Оны дербес ретінде пайдалануға немесе орталықтандырылған қуат көзімен 2U 14 ұялы медиа конвертер шассиіне орнатуға болады. Ерекшеліктер • 1000Mbps Ethernet RJ45-тен SFP медиа түрлендіргішіне дейін ...